Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Lanový most v Praze bude 25.11.2008 na 15 minut uzavřen
Provoz by v té době měl být minimální a objížďka povede po stejné trase jako při  srpnové opravě – Švehlovou ulicí a po Průmyslovém okruhu.Z důvodů speciálního měření bude v úterý 25.11.2008 v době mezi 2 a 3 hodinou ranní zcela uzavřen most na Jižní spojce v Praze. Jižní spojka patří mezi nejvytíženější pražské komunikace a závady na Lanově mostě, zjištěné v srpnu 2008, je nutné opravit a předejít dalším komplikacím. Po celé délce mostu probíhá v současné době demontáž říms. Budují se nové římsy s novou izolací přilehlé vozovky a vzniká nové odvodnění. Současně probíhá rekonstrukce protihlukových stěn po obou stranách mostu. Provoz je veden v obou směrech ve dvou jízdních pruzích a pro nákladní automobily nad 6 tun je snížená rychlost na 60 km/hod.

Speciální měření provedené 25.11.2008 by mělo ověřit chování mostní konstrukce a možnou příčinu, proč před několika měsíci došlo k jejímu pohybu. Proto je nutné vyloučit jakýkoliv provoz a zvolený čas by neměl nijak komplikovat noční provoz.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.