Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Údolím řeky Sázavy pojede Posázavský pacifik




V sobotu 7. července 2007 vyjede z Prahy hl. nádraží parní vlak sestavený z historických vozů s dřevěnými lavicemi a tažený parní lokomotivou z roku 1917. Součástí vlaku bude i služební vůz pro přepravu kol, lodí a kočárků i bufetový vůz. Na trase čeká na cestující několik zajímavých turistických atrakcí. V Jílovém u Prahy bude kromě muzea těžby zlata  otevřena i prohlídková trasa ve středověké štole sv. Josefa. Zájemci o vojenskou techniku budou moci navštívit vojensko-historické muzeum Lešany u zasávky Krhanice. Na návštěvníky čeká i hrad Český Štenberk.

Jízdní řád:

odjezd                                      příjezd

9.44       Praha hl. nádraží        20.11

9.50       Praha Vršovice            20.06

10.06     Praha Braník               –

10.17     Praha Zbraslav           –

10.29     Vrané nad Vltavou      –

10.41     Davle

10.47     Petrov u Prahy

10.55     Luka pod Medníkem

11.03     Jílové u Prahy

11.16     Krhanice

11.23     Týnec nad Sázavou

11.42     Čerčany                     19.15

12.42     Hvězdonice                18.36

12.47     Chocerady                 18.31

13.02     Samechov                  18.26

13.06     Stříbrná Skalice          18.22

13.15     Sázava – Černé Budy  18.13

13.33      Ledečko                     17.57

13.47     Český Šternberk         17.43

14.01     Kácov                          17.29

 

 

Další články z IZDoprava.cz

  • V Centru Ostravy zkomplikuje dopravu oprava Českobratrské ulice10. května 2017 V Centru Ostravy zkomplikuje dopravu oprava Českobratrské ulice Od soboty 13. května 2017 bude v úseku mezi ulicemi Sokolská třída a Nádražní uzavřena ulice Českobratrská. Čeká ji rozsáhlá rekonstrukce, která počítá s opravou inženýrských sítí, včetně […]
  • Májový cyklovýlet do Brd28. dubna 2017 Májový cyklovýlet do Brd Na první komentovaný cyklovýlet s průvodcem zve cyklistickou veřejnost Destinační agentura Brdy ve spolupráci s cyklistickým portálem plzenskonakole.cz. Na pohodový výlet, který představí […]
  • Ve Frýdku-Místku proběhne Den s integrovaným záchranným systémem1. června 2016 Ve Frýdku-Místku proběhne Den s integrovaným záchranným systémem Akce se uskuteční v sobotu 11. června 2016 od 9 do 13 hodin se na Zámeckém náměstí. Svou práci a svou zručnost předvedou hasiči, záchranáři, policisté, ale i členové horské služby nebo […]
  • Letecký den CHEB 201723. května 2017 Letecký den CHEB 2017 Událostí roku 2017 v českém letectví  jsou oslavy 100 let od vzniku prvního vojenského letiště na našem území. Toto letiště bylo v Chebu uvedeno do provozu dne 1. července 1917. Hlavní […]
  • V Brně se uskuteční přehlídka automobilové techniky21. dubna 2017 V Brně se uskuteční přehlídka automobilové techniky O víkendu 22.–23. dubna 2017 pořádá Technické muzeum v Brně přehlídku automobilové techniky v areálu bývalých kasáren na ulici Terezy Novákové v Brně-Řečkovicích. Po oba tyto dny budou mít […]
  • Na  Aviatické pouti nebude chybět  legendární britský stíhací letoun Spitfire11. května 2017 Na Aviatické pouti nebude chybět legendární britský stíhací letoun Spitfire Aviatická pouť se koná na pardubickém letišti o víkendu 3. a 4. června 2017. Vedle množství letových ukázek je pro návštěvníky připraven i pestrý pozemní program spojený s řadou aktivit […]
  • Rekonstrukce Negrelliho viaduktu potrvá několik let22. května 2017 Rekonstrukce Negrelliho viaduktu potrvá několik let Na 14. Českém dopravním fóru, které se uskutečnilo dnes  ve Velkém sálu Zastupitelstva hl. m. Prahy, informoval Ing. Tomáš Koranda, člen předsednictva HOCHTIEF CZ a.s.,  o připravované […]
  • Silnice přes Brtnici je uzavřená15. května 2017 Silnice přes Brtnici je uzavřená Plánovaná modernizace silnice II/405 v úseku průtah Brtnicí zcela uzavřela tuto část spojnice Jihlava – Třebíč už od pondělí 15. Května 2017. Objízdná trasa pro osobní dopravu vede z […]
  • Dopravní opatření související s běžeckým závodem Birell Grand Prix Praha19. srpna 2015 Dopravní opatření související s běžeckým závodem Birell Grand Prix Praha V sobotu 5. září 2015 se v centru Prahy poběží závody, které si vyžádají opět dopravní omezení.  Dopravu bude řídit Policie ČR ve spolupráci s Městskou policií Praha. Od 17:30 budou […]
  • Začíná plavební sezóna na Brněnské přehradě a Baťově kanále28. dubna 2017 Začíná plavební sezóna na Brněnské přehradě a Baťově kanále Letošní 71. plavební sezóna lodní dopravy DPMB na Brněnské přehradě bude zahájena v sobotu 29. dubna 2017 v 10:00 slavnostní nástup kapitánů,  10:30 odjezd lodí na krátkou vyhlídkovou […]
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.