Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Holiday World 2006 skončil !
Celkem 700 vystavovatelů z 50 zemí připravilo pro milovníky cestování pestrou nabídku možností, jak trávit volný čas, dovolenou nebo připravit firemní akci. Nabídku zahraničních i tuzemských cestovních kanceláří doplnila prezentace z jednolivých krajů ČR. Foto v článku.

Na veletrhu se prezentovaly všechny kraje a to skutečně razantě a bohatě.  Proti loňskému roku se zlepšila celková prezentace, stánky byly nápaditě řešené a  v nabídce bylo i  velké množství propagačního materiálu. Také v letošním roce byl veletrh doplněn o doprovodný program, který byl připraven pro odborníky i veřejnost. Na programu pro odbornou veřejnost se podílelo Ministerstvo pro místní rozvoj ve spolupráci s Agenturou CzechTourism. V rámci veletrhu se rovněž oceňovalo. Nejvíce vavřínů si odnesla cestovní kancelář Čedok. Agentura Triumf , která je organizátorkou veletrhu, ocenila dále –

* nejlepší propagační materiál – Madeira Tourist Board(Portugalsko)

* nejlepší katalog – cestovní kancelář China Tour

* nejlepší výstavní stánek – cestovní agentura Adventura a Greek national Tourism Organization

 

Foto – Krajské prezentace:

 

Stalo se již tradicí, že se v rámci veletrhu vyhlešují ceny za nejhezčí turistickou pohlednici ( soutěž pořádá jihočeské nakladatelství Mapcentrum ) a letošní výhra patří panu Liboru Siváčkovi za pohlednici Třeboňska.  

Holiday World  2007 se uskuteční ve dnech 22. – 25. února 2007 opět v Praze .

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.