Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Baťův kanál má další přístaviště v Babicích.
V neděli 16. července 2006 bylo slavnostně otevřeno nové přístaviště v obci Babice. V návaznosti na nové přístaviště se začíná budovat i nová cyklistická stezka.Na území Zlínského kraje bude v úseku mezi Otrokovicemi a Uherským Ostrohem vybudováno celkem  11 přístavišť s předpokládanými náklady 30 milionů korun. Největším přístavištěm na zlínské straně Baťova kanálu bude přístaviště Otrokovice Bahňák. Na realizaci všech přístavišť budou využité dotace ze SFDI.

O rozvoj turistiky v okolí Baťova kanálu stará také Sdružení  obcí pro rozvoj Baťova kanálu a vodní cesty na řece Moravě.  Sdružení sdružuje celkem 18 obcí a vzniklo v roce 2005.

Dobrou propagaci turistiky v okolí Baťova kanálu najdete na stránkách Baťův kanál . Naleznete zde mnoho zajímavých informací , fotografií a také o informace o novém spojení Spytihněv – Babice ( lodě jezdí  o prázdninách každou sobotu).   

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.