Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Moravskoslezský kraj podporuje údržbu lyžařských tratí
Již druhým rokem podpořil Moravskoslezský kraj údržbu lyžařských tratí výraznou  dotací.

Moravskoslezský kraj podporuje provozovatele lyžařských tratí již druhým rokem a je patrně jediným krajem v ČR. V loňském roce dostali provozovatelé celkem 1,5  a v letošním jsou to již 2 miliony Kč. Kraj provozovatelům pomáhá a má zájem i na spokojenosti návštěvníků hor.

Vážení běžkaři a milovníci zimních sportů,

Moravskoslezský kraj i v letošní zimní sezóně 2004/2005 podpořil v rámci dotačního programu „Úprava lyžařských běžeckých tras v Moravskoslezském kraji“, kdy je strojově upravováno celkem 321,3 km lyžařských běžeckých tratí v Beskydech i Jeseníkách.

Rádi bychom Vám tímto poděkovali za Vaše cenné připomínky a názory v zimní sezóně 2003/2004 a opět Vás požádali o spolupráci v rámci monitoringu plnění podmínek tohoto dotačního programu v letošní zimní sezóně 2004/2005. Pokud se tedy o zimních víkendech nebo v průběhu dovolených vydáte Vy či Vaši známí na některou podporovaných lyžařských běžeckých tras a shledáte, že trasa, kterou jste si vybrali, je nedostatečně upravena či špatně označena, stopa není vidět, nebo cokoliv, co by Vám komplikovalo jízdu na běžkách a orientaci, prosím informujte nás o podrobnostech na tomto kontaktu e-mailem (Ing. Petra Papoušková, odbor regionálního rozvoje, tel.: 595 622 327, petra.papouskova@kr-moravskoslezsky.cz ).

Rádi bychom Vás požádali také o Vaše kladné hodnocení shledáte – li, že je vše v pořádku.

Seznam jednotlivých tras (v odkaze), na jejichž údržbu je poskytnuta dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje, spolu s jejich stručným popisem a také seznam základních podmínek (v odkaze), které by měly být splněny u každé trasy jsou uvedeny zde na webovských stránkách Moravskoslezského kraje www.kr-moravskoslezsky.cz .

Moravskoslezský kraj – odbor regionálního rozvoje vydal také mapy běžeckých lyžařských tras s názvem „Moravskoslezský kraj na běžkách“ – Jeseníky a Beskydy. Tyto mapy jsou Vám k dispozici na webovských stránkách www.kr-moravskoslezsky.cz/cr.html nebo v turistických informačních centrech v kraji nebo na Krajském úřadě v Ostravě (na recepci).

Za všechny připomínky Vám předem děkujeme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

>

>

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.