Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Zavírání cyklistické sezóny 2019 v Jihočeském kraji
V neděli 6. 10. 2019 proběhne již tradiční akce Slavnostní ukončení cykloturistické sezóny 2019 v Jihočeském kraji. Toto každoroční loučení s cyklistickým létem se bude letos konat v Buzicích u Blatné a pod názvem „Za krásami Blatenska“. Akci organizuje město Blatná spolu s Centrem kultury a vzdělávání Blatná a pod patronací Nadace Jihočeské cyklostezky. Pro účastníky jsou připraveny tři okruhy vhodné pro trekingová a horská kola:

Okruh pro rodiny s dětmi  o délce 13 km, dále je připraven okruh střední o délce 34 km a okruh dlouhý 59 km. Převažují asfaltové povrchy a ostatní typy zpevněných lesních a polních cest.

Cykloturistické vyjížďky budou doplněny řadou zajímavých zastávek na trase a v Buzicích příjemným doprovodným programem s občerstvením. Zahájení registrace v 9:00 hod., start v 10:00 hod. Předpokládaný konec setkání kolem 17. hodiny.

Pro zájemce budou do místa konání vypraveny cyklobusy z měst České Budějovice, Písek, Strakonice a Tábor. Doprava je bezplatná, je však nutná rezervace na následujících kontaktech:

Bus z Českých Budějovic: mail: nadace@jihoceske-cyklostrezky.cz, T: 602 451 749

Bus z Písku a Strakonic: osobně na Infocentru Sladovna nebo T: 606 082 991

Bus z Tábora: mail: dol.jos@seznam.cz, T: 721 377 654

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.