Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Dopravní opatření související s Národní svatováclavskou poutí ve Staré Boleslavi
V sobotu 28.září 2019 se koná ve Staré Boleslavi Národní svatováclavská pouť,  která  je doprovázena bohatým kulturním a zábavním programem, který probíhá v historickém centru města i v přilehlém parku lázní Houštka.  V 10.00 hodin proběhne na Mariánském náměstí  slavnostní  koncelebrovaná poutní bohoslužba.  Z důvodu rekonstrukce jsou basilika Nanebevzetí Panny Marie a kostel sv. Václava  během Národní svatováclavské pouti uzavřeny. Počet účastníků akce je každoročně vysoký. Dne 28. září dojde k úplné uzavírce Mariánského náměstí ve Staré Boleslavi. Současně probíhá také rekonstrukce Masarykova náměstí v Brandýse nad Labem. Z tohoto důvodu dojde ke změnám v linkovém vedení na území Brandýsa nad Labem i Staré Boleslavi.

V pátek 28. září dojde k mimořádnému posílení autobusové dopravy. Jízdní řády linek http://www.csad-sc.cz/index.php?id=4&detail=136

Mimořádně bude v provozu tento den také linka PID 379, která zajistí rychlé spojení mezi Prahou a Starou Boleslaví.

Řidiči osobních vozidel by pro příjezd do Staré Boleslavi měli využít rychlostní komunikaci R10 nebo silnici II/331 od Mělníka.

Zájezdové autobusy farností budou přijíždět po trase – mladoboleslavská rychlostní komunikace R 10, EXIT 14 do Staré Boleslavi a při dopravní uzávěře na křižovatce ulic Boleslavská – Okružní budou odkloněny doprava a vzápětí do leva na ulici J. Truhláře, kudy přijedou k výstupní ploše nedaleko centra. Po vyložení poutníků se vrátí na ulici Boleslavskou a vyjedou za dopravní uzávěru k zaparkování v ulicích města. Po ukončení pouti se pro své poutníky vrátí stejnou trasou k téže nástupní ploše a silnicí č. 610 vyjedou z města k dálnici.

Více informací o akci najdou zájemci na stránkách https://www.staraboleslav.com/nsp-program.php

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.