Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Zájemci mohou žádat o dotace z programu Mobilita pro všechny na rok 2017

Vládní výbor pro zdravotně postižené občany ve spolupráci s Řídícím výborem Národního rozvojového programu mobility pro všechny vyhlašuje každoroční výzvu k předkládání záměrů bezbariérových tras ve městech a obcích pro další rok. Cílem programu je především odstraňování bariér v budovách státních a veřejných institucí a odstraňování bariér v dopravě v rámci komplexní bezbariérové trasy.

Řídící výbor Národního rozvojového programu mobility pro všechny vyhlašuje II. kolo výzvy k předkládání záměrů bezbariérových tras ve městech a obcích pro rok 2017 s termínem předložení záměrů do 7. října 2016 (rozhoduje razítko podací pošty nebo osobní doručení do podatelny Úřadu vlády ČR).

Podrobnosti jsou uvedeny na stránkách Národního rozvojového programu mobility, především v Podkladech pro zpracování záměru bezbariérové trasy, jejichž součástí je i manuál pro předkladatele.

V předchozím kole byly dotace přiděleny na bezbariérové úpravy vstupů do budov, stavební úpravy chodníků, přechodů a budování výtahů.

Další informace na  http://www.zk4.cz/7-.


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,80695 s | počet dotazů: 165 | paměť: 61569 KB. | 27.07.2021 - 09:29:39
X