Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Jízdenku na vlak můžete získat i v prodejnách LIDL
Zákazníci obchodního řetězce LIDL si mouhou uložit „do nákupního košíku“ vedle chleba a másla taky poukázku na cestování mezi Prahou a Brnem.

Poukázky na cestování mezi Prahou a Brnem v ceně 179 Kč se prodávají v pražských a brněnských prodejnách LIDL od 4. do 31. března 2010. Zákazníci si následně mohou  poukázku vyměnit za jízdenku v pokladnách Českých drah. Poukázka platí ve 2. vozové třídě ve všech kategoriích vlaků ČD na trase Praha – Brno nebo zpět. V Případě spojů SC Pendolino je potřeba přikoupit povinnou rezervaci. Cestu může  majitel poukázky realizovat kdykoliv během roku a platnost začala 7. března a končí 11. prosince 2010.

V prodejně LIDL je možné na jednu transakci koupit maximálně 2 poukázky. Poukázka platí na jízdenku z Brna až na ruzyňské letiště v Praze. Jedním z motivů, který je sledován ve společném projektu Českých drah a řetězce LIDL, je nabídnout alternativní dopravní spojení mezi Prahou a Brnem. Spojení vlakem mezi oběma městy je každou hodinu.

Spolupráce Českých drah a společnosti LIDL s prodejem jízdenek se realizovala už v předchozím roce a prodalo se cca 28 tisíc jízdenek. Pro letošní rok se připravuje ještě prodej v několika vybraných dnech se speciálními nabídkami prodeje a lze předpokládat, že se počet prodaných poukázek zvýší.  

 

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.
Rozhovor s Lubomírem Smékalem na Kritiky.cz
Rozhovor s Lubomírem Smékalem