Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Lyžařská sezóna se SKIBUSY
 

 

 

BusLine již tradičně startuje lyžařskou sezónu turistickými linkami v podobě SKIBUSů, které každoročně využívají nejen sjezdaři, běžkaři a snowboardisté, ale i nadšenci další zimních sportů v Krkonoších a Jizerských horách. V rámci zimní sezóny 2014/15 pro veřejnost opět provozujeme obvyklé linky SKIBUSů, které cestující pohodlně dopraví do Rokytnice nad Jizerou, Harrachova a Jizerek.

Rokytnický SKIBUS bude pro lyžaře i letošní sezónu zcela zdarma, a to v období od 13. 12. 2014 do 30. 3. 2015. V hlavní sezóně, tj. od 20. 12. 2014 do 1. 3. 2015, bude opět spoj 3x denně prodloužen i do Jablonce nad Jizerou. Po předchozí testovací zimní sezóně letos zkoušíme v plném provozu spoje do Harrachova a polských Jakuszyc, a to 2x denně ve středu a čtvrtek v hlavní sezóně, v případě zájmu i s možností rozšíření. Jízdné do Jakuszyc činí 30 Kč pro dospělé a 15 Kč pro děti, vyjma držitelů SKIPASu, ti mohou cestovat zdarma. Zimní sezónu zahajujeme dosavadními vozy Mercedes a Citybus, které jezdily i v létě jako cyklobusy, ale během ledna je nahradíme novými nízkopodlažními vozy Irisbus Crossway LE.

SKIBUS po městě a okolí, včetně polského příhraničí, bude provozován i letošní zimu, a to na objednávku sdružení místních hoteliérů a Skiareálu Harrachov. Pro držitele Harrachov Card bude jezdit zdarma, ostatní cestující zaplatí 20/10 Kč. Více informací na www.skiareal-harrachov.cz

SKIBUSEM DO HARRACHOVA z Prahy a České Lípy

Do tohoto oblíbeného skiareálu se dostanou i lyžaři z Prahy a České Lípy, odkud bude zachován dálkový SKIBUS na základě rezervačního systému. Více informací na www.skibusharrachov.cz

 SKIBUSem jako vloni i na Mísečky

Po úspěšné loňské sezóně si opět Skiareál Špindlerův Mlýn/Mísečky objednal i SKIBUS z Jilemnice na Mísečky, který zajistí autobus našeho jilemnického střediska. Spoje SKIBUSu na Mísečky jsou pro cestující obstarány bezplatně, ale kromě nich mohou lyžaři na Mísečky využít i běžné spoje pravidelné linky 947 v tarifu IDOL.

SKIBUSem na JIZERKY

Jizerské hory patří k oblíbené lokalitě především pro běžkaře, a tak i letos v zimě očekáváme jejich zájem o jizerskohorské SKIBUSy JABLONEC – JANOV (Severák) – TANVALDSKÝ ŠPIČÁK s provozem od 25. 12. 2014 do 15. 3. 2015. Objednavatelem je Skiareál SKI Bižu, s.r.o. a i letošní zimní sezónu pojede hlavně pro běžkaře jeden pár spojů až na Souš. SKIBUS JIZERKY mají držitelé Jizerky Card zdarma a ostatní zaplatí za jízdu 20/10 Kč. Od 25. 12. 2014 bude v provozu i oblíbená zimní víkendová a prázdninová linka MHD č. 121 na Hrabětice a Bedřichov.

Zdroj: BusLine

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.