Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Společnost COLAS zahájila provoz závodu na výrobu asfaltu
Francouzský velvyslanec spolu s generálním ředitelem COLAS CZ a.s. Ondřejem Komrskou a předsedou představenstva COLAS CZ a regionálním ředitelem společnosti COLAS pro Českou republiku a Slovensko Ericem Biguetem slavnostně otevřel  dne 5. listopadu 2015 nový závod na výrobu modifikovaného asfaltu ASTECH v Holubicích. Novou výrobnu tvoří 7 nádrží o objemu 80 metrů krychlových a dvě ocelové skladovací haly.

Modifikovaný asfalt slouží k výrobě ochranných obalů pro dopravní infrastruktury nebo budovy v regionech s obtížnými klimatickými podmínkami. Investice dosáhla výše 45 milionů Kč.

Colas je světovým lídrem ve výstavbě a údržbě dopravní infrastruktury. Působí v 50 zemích na všech kontinentech prostřednictvím sítě 800 pracovišť a 2000 výrobních závodů. Colas zaměstnává 60 000 osob, přičemž téměř polovinu z tohoto počtu tvoří zaměstnanci mimo kontinentální Francii, a realizuje přes 100 000 staveb ročně.

Společnost má v České republice téměř 25 závodů a podílela se na velkých infrastrukturních projektech, jako je modernizace dálnice D1 mezi Prahou a Brnem, obchvaty Kolína, Bojezova, Jihlavy a Příbora, protipovodňové zábrany v Praze, tramvaje v Liberci, dálnice D3 a D47 atd.

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.
Rozhovor s Lubomírem Smékalem na Kritiky.cz
Rozhovor s Lubomírem Smékalem