Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Oprava tramvajové tratě komplikuje příjezd do Prahy!
Končí mrazy a v Praze začínají opravy! Od 1.3 do 4.5. 2010 bude probíhat rekonstrukce stávající tramvajové tratě v úseku Starý Hloubětín a Lehovec. Řidiče osobních automobilů čeká zúžení jízdních pruhů a při ranních špičkách čekání v koloně! Aktualizace 26.4.2010 – rekonstrukce ukončena!

Na Poděbradskou ulici vjíždí každý den velké množství osobních automobilů přijíždějících ze směru od Hradce Králové nebo od Liberce.  V ranních špičkách se zde často tvoří kolony vozidel. Situace se v dalších dnech asi nezlepší! V termínu od 6.3.2010 do 10.3.2010 bude snížen počet řadících pruhů před křižovatkou s Kbelskou ulicí ze tří na dva. V době dopravní špičky se doporučuje zvolit pro jízdu do centra náhradní trasu přes Kolbenovu ulici.

Ve směru z centra města je Poděbradská ulice v celém úseku zúžena na jeden jízdní pruh. V průběhu prací je potřeba počítat s krátkodobým uzavřením přejezdů přes tramvajové těleso.

Náhradní dopravu zajišťují autobusy od obratiště tramvají ve Starém Hloubětíně. Investorem a dodavatelem opravy tramvajové trati na Poděbradské ulici je Dopravní podnik hl.města Prahy.

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.
Rozhovor s Lubomírem Smékalem na Kritiky.cz
Rozhovor s Lubomírem Smékalem