Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

V okolí O2 Arény v Praze 9 hrozí odtahy vozidel
V ulicích okolo O2 Arény jsou parkovací místa vyhrazená jen pro místní obyvatele. V době konání akcí budou v ulicích dále umístěny mobilní zákazové značky a zaparkování v takto označené ulici bude potrestáno. Opatření platí od 26.9.2009.

K parkování návštěvníků akcí slouží parkovací dům Lighthous s kapacitou 1400 míst a vyhrazená placená parkoviště. Přesto mnoho řidičů dříve parkovalo auta také v ulicích kolem O2 Arény a nerespektovalo zákazové značky. Pro místní obyvatele se tak zaparkování auta v okolí svého bydliště v době konání akcí stávalo téměř nemožné. Městská část Praha 9 ve spolupráci s městskou policí připravila opatření, které se od 26.9.2009 bude uplatňovat v době konání akcí v O2 Aréně ve vybraných ulicích. V těchto dnech budou v ulicích umístěny přenosné dopravní značky, které návštěvníky upozorní na oblast se zvláštním dopravním režimem a že hrozí odtažení auta. Jedná se ulice Lihovarská, Kurta Konráda, Kovářská, Drahobejlova, K Moravině, Na Rozcestí a Ocelářská. Strážníci budou dále kontrolovat dodržování zákazu vjezdu do ulic Kovářská a Podvinný mlýn.

Pro obyvatele ulic se zvláštním parkovacím režimem to znamená, že musí své auto označovat parkovací kartičkou. Tím se vyhnou možným komplikacím.

Související článek – Co způsobuje komplikované parkování….

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.
Rozhovor s Lubomírem Smékalem na Kritiky.cz
Rozhovor s Lubomírem Smékalem