Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Úpravy na Moskevské ulici zohledňují větší bezpečnost!
První velkou dokončenou stavební akci v letošním roce dokončila TSK hl. města Prahy na Praze 10 v Moskevské ulici. Část ulice prošla rekonstrukcí, při které se  snížila hluková zátěž v uvedené lokalitě a byly provedeny další stavební úpravy příznivé především pro chodce. FOTO v článku

Ke snížení hlukové zátěže přispěla výměna dlažby na vozovce za živičný povrch. Úpravou středového zeleného pásu došlo k vymezení části pro parkování. Výraznou úpravou prošel přechod pro chodce, který má osvětlení a stavební úprava umožňuje bezbariérové překonání výškového rozdílu mezi směrovými pruhy vozovky. Rekonstrukcí došlo k bezpečnější úpravě přechodu pro chodce i vedení jízdních pruhů bylo upraveno na křížení s  ulicemi K Louži a Přípotoční. Další příjemnou úpravou je posunutí autobusové zastávky MHD blíže k Vršovické ulici s  přestupní tramvajovou stanicí.

  

 Na chodnících je dána nová zámková dlažba a úzký minichodníček umístěný podél parkovacích míst u části středového zeleného pásu ocení především parkující řidiči.

Na dokončenou úpravu Moskevské ulice naváže v budoucnosti rekonstrukce světelné signalizace na křižovatce Moskevská x Vršovická včetně úprav všech nároží.

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.