Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Dočasné uzavření stanice Jinonice na lince B pražského metra
Pražský dopravní podnik oznamuje cestujícím, že z důvodu opravy je od zahájení provozu v sobotu 7. ledna 2017 do odvolání (předpoklad srpen 2017) uzavřena na lince B stanice metra Jinonice. Soupravy metra budou stanicí projíždět. Náhradní doprava je zajištěna pravidelnými autobusovými linkami číslo 137 a 149 od stanice metra Nové Butovice. Zřizuje se linka číslo 153 v trase Na Knížecí – Malvazinky – U Waltrovky – Jinonice – Vidoule.

Dočasně dojde také ke změnám v zastávkách autobusů:

Opatření pro linku číslo 137

V obou směrech se ruší zastávka Vidoule. Mezi zastávkami U Waltrovky a Jinonice se zřizují zastávky: U Waltrovky (pro směr Na Knížecí v Klikaté ulici u kruhového objezdu u hasičské stanice), U Trezorky (pro směr z centra v Radlické ulici v čele zastávkového zálivu, pro směr Na Knížecí v ulici U Trezorky v čele zastávkového zálivu). Přemísťují se zastávky Jinonice (směr Nové Butovice do  zastávkového zálivu v Radlické ulici, do zastávky linky číslo 501)a Hutmanka (pro směr z centra do ulice U Trezorky, cca 100 metrů za kruhový objezd, do čela zastávkového zálivu, pro směr Na Knížecí do ulice U Trezorky, do zastávkového zálivu před kruhovým objezdem).

Opatření pro linku číslo 149

Přemísťují se zastávky: U Waltrovky (směr Dejvická do Klikaté ulice ke kruhovému objezdu u hasičské stanice). Jinonice (směr Bavorská do zastávkového zálivu v Radlické ulici, do zastávky linky číslo 501).

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.