Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Posílení dopravy na Královéhradecké krajské dožínky




Z důvodu konání dožínek v okolí Všesportovního stadionu bude v sobotu 19.9.2015 od 8 do 18 hodin jezdit linka č. 7 mimořádně v intervalu 15 minut. Dále bude v této době v úseku mezi Terminálem hromadné dopravy a Koupalištěm Flošna jezdit oběma směry posilový vůz podle okamžité potřeby. Kromě toho budou na linku č. 7 i na některé další linky vypraveny mimořádně kloubové vozy. Dopravu zajistí Dopravní podnik města Hradec Králové.

PROGRAM 12. ROČNÍKU KRÁLOVÉHRADECKÝCH KRAJSKÝCH DOŽÍNEK

Akce se koná v prostoru před Všesportovním stadionem a koupalištěm Flošna, Hradec Králové (Malšovická 779, HK). Slavnostní dožínkový pěší průvod městem vychází v 10:00 od zimního stadionu ke koupališti Flošna.

Program na hlavním pódiu

10:00 – 10:45   Dechový orchestr města Hradce Králové

11:00 – 11:55   Pavel Novák & Family „Pavel Novák…je tu stále“

12:00 – 13:00   Ocenění zemědělců

13:30 – 15:15   JH Big Band

15:30 – 16:30   Václav Neckář & Bacily

17:00 – 18:00   Láďa Křížek „Největší hity“

Program na malém pódiu:

10:30 – 11:30   Little Company ze ZUŠ Habrmanova

11:45 – 13:00   Melodybrass

13:00 – 16:00   Festival Mažoretky

16:15 – 18:00   skupina Ulrichovo náměstí střídavě se skupinou By The Way ze ZUŠ Střezina

Pohádková scéna na malém pódiu: Pohádky pro děti v 10, 12, 14, 16 hodin uvádí Jiří Polehňa

10:00 + 14:00   Znáte Kačenku?

12:00 + 16:00   Tajemství pohádkové knížky

PROGRAM „ŠANCE 2015“

12:00 – 12:15   Práce s ovčáckým psem

12:15 – 12:30   Ukázka střiže ovcí

12:30 – 12:45   Agility Sezemice

12:45 – 13:15   Westernové ukázky disciplín

13:15 – 13:30   Práce s ovčáckým psem

13:30 – 13:45   Ukázka střiže ovcí

13:45 – 14:00   Agility Sezemice

14:00 – 14:30   Komentář a ukázky přípravy krav

14:30 – 15:00   Westernové ukázky disciplín

15:00 – 15:30   Králičí hop

15:30 – 15:45   Ukázka střiže ovcí

15:45 – 16:00   Agility Sezemice

Více informací o akci na http://www.kr-kralovehradecky.cz/assets/kraj-volene-organy/dozinky/plakat_web.pdf

Další články z IZDoprava.cz

  • Oslavy vysílače a hotelu Ještěd16. září 2015 Oslavy vysílače a hotelu Ještěd Oslavy Ještědu 2015 se konají v sobotu 19. září 2015 od 10:00 do 18:00 hodin. Vysílač a horský hotel Ještěd letos slaví už 42. výročí od svého otevření. Vstup na oslavy je zdarma. Pro […]
  • V Hradci Králové probíhá  průzkum kvality služeb veřejné dopravy6. listopadu 2013 V Hradci Králové probíhá průzkum kvality služeb veřejné dopravy V období od 11. do 15. listopadu 2013 se ve vozidlech a na zastávkách městské hromadné dopravy v Hradci Králové uskuteční průzkum kvality poskytovaných služeb. Celý průzkum je anonymní a […]
  • V Hradci Králové testují elektrobus20. září 2013 V Hradci Králové testují elektrobus Představitelé společnosti Dopravního podniku města Hradce Králové se měli možnost s novým elektrobusem seznámit při předváděcí jízdě již v červenci letošního roku a v následujícího půl […]
  • Dopravní opatření v Praze při 2017 Volkswagen Prague Marathonu4. května 2017 Dopravní opatření v Praze při 2017 Volkswagen Prague Marathonu Tradiční běžecký svátek odstartuje v neděli 7. května 2017 ze Staroměstského náměstí. Odtud tóny Smetanovy Vltavy vyprovodí všechny běžce, ale i diváky, na trasu dlouhou 42,195 km. […]
  • V centru Zlína proběhne výstava automobilů a motocyklů Czech Drive26. dubna 2017 V centru Zlína proběhne výstava automobilů a motocyklů Czech Drive Akci pořádají organizátoři Barum Czech Rally Zlín v sobotu 29. dubna 2017. Automobily a motorky zaplní náměstí Míru před radnicí, park Svobody a prostor u zlínského zámku. Připraveny jsou […]
  • Uzavírka ulice F. A. Gerstnera v Českých Budějovicích21. dubna 2017 Uzavírka ulice F. A. Gerstnera v Českých Budějovicích Z důvodu konání českých hokejových her Carlson Hockey Games 2017 bude v následujících termínech uzavřena ulice F. A. Gerstnera v úseku od ulice Goethova po ulici U Zimního […]
  • V Centru Ostravy zkomplikuje dopravu oprava Českobratrské ulice10. května 2017 V Centru Ostravy zkomplikuje dopravu oprava Českobratrské ulice Od soboty 13. května 2017 bude v úseku mezi ulicemi Sokolská třída a Nádražní uzavřena ulice Českobratrská. Čeká ji rozsáhlá rekonstrukce, která počítá s opravou inženýrských sítí, včetně […]
  • Města podporují provoz turistických vláčků10. července 2013 Města podporují provoz turistických vláčků Zájem turistů o historická centra měst a turistické cíle lze podporovat i speciálními dopravními prostředky. V Hradci Králové jezdí turistický vláček už čtvrtým rokem. Na svou první sezónu […]
  • Ve Frýdku-Místku proběhne Den s integrovaným záchranným systémem1. června 2016 Ve Frýdku-Místku proběhne Den s integrovaným záchranným systémem Akce se uskuteční v sobotu 11. června 2016 od 9 do 13 hodin se na Zámeckém náměstí. Svou práci a svou zručnost předvedou hasiči, záchranáři, policisté, ale i členové horské služby nebo […]
  • Slavnosti svobody ovlivní dopravu v Plzni5. května 2017 Slavnosti svobody ovlivní dopravu v Plzni V rámci letošních Slavností svobody Plzeň 2017 dojde ve dnech 5. až 8. května 2017 k několika dopravním omezením v silniční i městské dopravě. Opatření se budou týkat náměstí Republiky, […]

Komentáře:

X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.