Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Policie ČR zvyšuje dohled i na Den boje za svobodu
Policie připravuje bezpečnostní opatření na 17. listopad 2015. Opatření budou v souvislosti s pátečními útoky ve Francii zvýšená. Policejní hlídky budou především tam, kde bude větší počet lidí. Ohlášená setkání budou pod dohledem na několika místech nejen v metropoli České republiky, ale i v ostatních regionech, například v Brně či v Ostravě.

Policie ČR má informace o tom, že Policie ČR chtějí ke své propagaci a provokaci zneužít některé skupiny extremistů. „Žádáme občany, aby se nenechávali vyprovokovat a účastnili se pouze poklidných a důstojných aktů, jejichž cílem je uctít Den boje za svobodu a demokracii, který si připomenutí rozhodně zaslouží,“ uvedl policejní prezident brig. gen. Tomáš Tuhý.

Policie ČR do ulic vysílá vyšší počet policistů, než byl v původních plánech před útoky v Paříži. V pohotovosti budou pořádkové jednotky i  operativci ze služby kriminální policie a vyšetřování. Připraveni jsou kynologové i jízdní policisté. Stále platí, že zvýšený policejní dohled je i na letištích s mezinárodním provozem, vlakových nádražích a dalších rizikových místech.

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.