Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Dopravní opatření v centru Prahy
Technická správa komunikací hl. m. Prahy (TSK) zahájí v úterý 22. září 2015 rekonstrukci povrchu části ulice Wilsonova a nájezdové rampy od ulice Hybernská. Jedná se o souvislou údržbu vozovky v úseku od začátku nájezdové rampy po výjezd z parkoviště Hl. nádraží ve směru na Pankrác. Rekonstrukce bude ukončena do 26. října 2015.

Rekonstrukce, dlouhá zhruba 500 m v šíři komunikace, zahrnuje kompletní odfrézování vozovky a následnou výměnou živičného povrchu. V plánu je ošetření trhlin a propadů v konstrukci vozovky. Dále dojde k rektifikaci nebo výměně uličních vpustí a ostatních povrchových znaků inženýrských sítí. Bude obnoveno vodorovné dopravní značení. V rámci souvislé údržby proběhne také oprava zastávkového zálivu pro autobus.

Dopravním omezením je částečná uzavírka komunikace po fázích:

Od 22. do 24. září bude uzavřena nájezdná rampa od křižovatky U Bulhara na magistrálu ve směru k Národnímu muzeu. Objízdná trasa bude vedena po trase: Hybernská – Opletalova – Politických vězňů.

Od 25. září do 4. října bude rampa otevřena a omezení na magistrále bude znamenat krátké zúžení do jednoho jízdního pruhu.

Od 5. do 26. října bude rampa otevřena a provoz na magistrále zachován ve dvou jízdních pruzích.

Zdroj: TSK Praha

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.
Rozhovor s Lubomírem Smékalem na Kritiky.cz
Rozhovor s Lubomírem Smékalem