Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Dopravní opatření spojené s konáním summitu START
Ve dnech 7. – 9. dubna 2010 proběhne na Pražském hradě jednání delegací zástupců USA a Ruskou federací. V uvedeném termínu bude uzavřen pro návštěvníky celý areál Pražského hradu a očekávájí se u další dopravní opatření v centru města. Aktualizace 7.4.

Bezpečnostní opatření, kterých se zúčastní na 1 000 policistů, se dotknou obyvatel i návštěvníků Prahy. Policie doporučuje sledovat aktuální dopravní informace, které budou průběžně aktualizovány. Vzhledem k bezpečnosti delegací nejsou předem uváděné žádné lokality, kterých se budou dopravní opatření týkat. Řidiči musí počítat s možností operativních změn formou přenosných dopravních značek zákazu zastavení s přesně vymezenou dobou působnosti! Pražská policie upozorňuje řidiče, že porušení zákazových značek budou vozidla vzhledem k zajištění bezpečnosti delegací ihned odtažena.

AKTUALIZACE 7.4.

Ve čtvrtek 8.4. od 14.00 do pátku 9.4.2010 do 10.00 hodin bude uzavřena ulice Ke Štvanici v úseku Sokolovská – Rohanské nábřeží. Objížďka povede po trase Hlávkův most, Bubenské nábřeží, nábř. Kp. Jaroše, Štefánikův most, Lannova, Nové mlýny, nábř. L.Svobody, Těšnovský tunel a Rohanské nábřeží.

Ve čtvrtek 8.4. od 15.00 do 24.00 hodin budou uzavřeny komunikace v Praze 6 : Pod Kaštany v úseku nám. Pod kaštany – Pelléova

 Jaselská v úseku Pelléova -Čs. armády

Čs. armády v úseku Jaselská – Bubenečská

Dále budou uzavřeny komunikace :

Bubenečská v úseku Čs. armády – Českomalínksá

Pelléova v úseku Pod kaštany – Českomalínská

Dr.Zikmunda Wintra v úseku Eliášova – Pelléova

Raisova v úseku Eliášova – Bubenečská

 

Další omezení je možné očekávat při přesunech delegací a to může být spojeno s dočasným omezením provozu na určitých komunikacích a s tím je možné očekávat i dočasné zastavení provozu v navazujících úsecích. Předpokládá se také uzavření Hradčanského náměstí pro veškerou dopravu. Další informace na stránkách Pražské policie.

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.
Rozhovor s Lubomírem Smékalem na Kritiky.cz
Rozhovor s Lubomírem Smékalem